předvýběr.cz

Asistent/ka obchodního oddělení - Brno

Zveřejněno 28.03.2022

Pro našeho klienta, německou společnost, která patří mezi nejvýznamnější výrobce špičkových spotřebičů pro domácnost a průmyslové využití, hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistent/ka obchodního oddělení.

Náplň práce:

  • zpracování objednávek zákazníků, kterými jsou lékařská zařízení nebo zákazníci z oblasti HoReCa
  • zadávání objednávek do informačního systému SAP
  • příprava podkladů k výběrovým řízením
  • příprava podkladů k fakturaci a fakturace zboží
  • komunikace se zákazníky a obchodními partnery
  • komunikace s logistickým partnerem (např. potvrzení termínu dodání zboží zákazníkovi)
  • úzká interní spolupráce s obchodními zástupci, servisním a účetním oddělením

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi s obchodní agendou, znalost účetnictví
  • ochotu učit se novým věcem - právě jsme implementovali systém SAP
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office, SAP výhodou)
  • aktivní znalost anglického jazyka (min. na úrovni B1)
  • výborné komunikační schopnosti v telefonním i písemném kontaktu, příjemné vystupování
  • odpovědnost, samostatnost, flexibilitu

Co nabízíme:

  • spolupráci se společností, kde kvalita přístrojů, služeb a procesů hraje zásadní roli
  • práci na HPP – plný úvazek
  • potřebné zaškolení a průběžné profesní vzdělávání (kurzy a školení)
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • jedinečnou firemní kulturu, kterou tvoří přátelský a vstřícný tým, ve kterém nám na sobě záleží
  • 25 dní dovolené
  • slevy na firemní produkty
  • příspěvek na stravování
  • benefitní kartu a další výhody
  • firemní akce
  • občasnou práci z domova
  • místo výkonu práce: Brno - Štýřice
  • nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..