Asistent prodeje strojů a poprodejních služeb Brno - Slatina

Zveřejněno 09.11.2021

Pro našeho klienta, společnost, zabývající se prodejem a servisem zemědělské techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent prodeje strojů a poprodejních služeb Brno.

Co vás čeká

  • Agenda přijímání a předávání strojů (prohlídka, dokumentace)
  • Administrativa servisních služeb (příprava zakázek, výdej dílů)
  • Zástup v rámci skladové evidence náhradních dílů vč. olejového hospodářství
  • Agenda spojená s chodem pobočky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ, SOU vzdělání
  • Orientaci v problematice náhradních dílů nebo vedení servisu výhodou
  • Zkušenosti s MS Office
  • Spolehlivost a samostatnost

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Znalost problematiky strojů nebo vozidel
  • Znalost skladového hospodářství, logistiky

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavé mzdové ohodnocení podle zkušeností a výsledků práce
  • Bonus
  • Stravenkový paušál nebo příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Mobilní telefon a služební notebook
  • Možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání (růst v oboru)
  • Místo výkonu práce: Brno – Slatina

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..