předvýběr.cz

C++ programátor

Zveřejněno 11.04.2022

Pro našeho klienta, firmu zabývající se virtuální a rozšířenou realitou, hledáme vhodné uchazeče, které lákají cutting edge technologie, VR/AR a 3D grafika, na pozici C++ programátora.

Náplň práce

  • 3D modelování ve sdíleném VR prostředí i více uživatelům najednou
  • Vytváření nástrojů a funkcionalit dle zadání od architektů
  • Sáhnete si na nejnovější technologie a možnosti, které nabízí virtuální realita
  • Práci na aktuálním projektu v Unreal Enginu, kde umožňujeme uživatelům navrhovat společně budovy a interiéry ve virtuální realitě

Požadujeme

  • Klíčové dovednosti: C++, C
  • Ostatní dovednosti: 3D graphics
  • Pokročilé znalosti C++ a za sebou ideálně nějaký ten projekt
  • Vědět, jak na verzování v GITu
  • Zájem o virtuální a rozšířenou realitu
  • Základní přehled o fungování 3D polygonální grafiky
  • Schopnost pracovat v týmu, chuť se dále učit, spolehlivost
  • Znalost Unreal Enginu a zkušenosti s VR výhodou

Nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci ve formě, jaká vám bude vyhovovat – HPP nebo IČO
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Full-time, Part-time
  • Firemní benefity
  • Možnost Homeoffice
  • Kariérní růst
  • Notebook, mobilní telefon
  • Občerstvení na pracovišti
  • Práci v pohodovém prostředí v centru Prahy

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..