předvýběr.cz

Education Coordinator/Koordinátor vzdělávání

Zveřejněno 06.04.2022

Pro našeho klienta, uznávaného lídra ve vývoji a výrobě špičkových produktů pro péči o pleť a vlasy, hledáme nového kolegu na pozici Education Coordinator/Koordinátor vzdělávání.

Náplň práce:

  • Plánovat a realizovat výuku v akademii, v salonu a v mezinárodním vzdělávání
  • Správa akademie
  • Správa kalendáře vzdělávacího týmu, včetně cestovních rezervací a itinerářů, přímá komunikace se salony, technology a prodejem
  • Odpovědnost za správu události, včetně sledování a sladění rozpočtu, kompilace průzkumu a distribuce fotografií klientům a modelům
  • Koordinovat a poskytovat on-line podporu na rozsáhlých lokálních akcích, včetně nastavení, řízení uměleckého týmu, talentů a prodejců
  • Vytváření a sdílení médií z workshopů, školení a zvláštních akcí s marketingovým oddělením
  • Správa procesu náboru modelů pro všechny workshopy a akce a udržování pozitivních vztahů s technology a modely
  • Plánovat a podporovat všechna interní školení technologů
  • Udržovat pevné vztahy s technology
  • Při dosahování cílů úzce spolupracovat s obchodním manažerem a brand managerem
  • Vytvářet / upravovat prezentace a materiály pro semináře, workshopy, lokální a mezinárodní akce
  • Pravidelně komunikovat přímo s významnými majiteli salonů a kadeřníky
  • Více na DAVINESACADEMY.CZ

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání, vysokoškolské výhodou
  • Ideálně 3 roky praxe v profesionálním kancelářském prostředí
  • Znalost salonů / kosmetického průmyslu výhodou
  • Výjimečná organizace a pozornost k detailům
  • Silné komunikační a vztahové dovednosti
  • Počítačově zdatný: Word, Excel, Powerpoint, Outlook a celkový komfort s online nástroji
  • Výborná znalost angličtiny slovem i písmem AJ
  • Profesionální vystupování

Nabízíme:

  • Atraktivní práce v mladém kolektivu v zázemí stabilní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody
  • Zahraniční stáže
  • Telefon a notebook
  • Sick days
  • Nástup na HPP možný ihned/dle dohody
  • Místo výkonu práce Praha Vysočany

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..