předvýběr.cz

Ekonomický náměstek / hlavní ekonom

Zveřejněno 22.12.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá chovem a výcvikem koní, plemenitbou pro zemský chov a zajištěním testace hřebců, hledáme vhodného kandidáta na pozici Ekonomický náměstek / hlavní ekonom.

Náplň práce:

  • Vedení ekonomického úseku organizace včetně podřízených zaměstnanců
  • Finanční řízení organizace
  • Zpracovávání a odpovědnost za předávání účetních dat do systému státní pokladny
  • Příprava, realizace a vyhodnocování rozpočtů včetně zpracování podkladů – správce rozpočtu dle Zákona o finanční kontrole ve veřejné správě č. 320/2001 Sb. v platném plnění
  • Odpovědnost za daňová přiznání
  • Zpracování účetních závěrek a souvisejících výkazů
  • Vnitropodnikové účetnictví a kalkulace jednotlivých činností
  • Finanční rozbory a analýzy
  • Zpracování požadavků od zřizovatele
  • Spolupráce s externími auditory a veřejnou správou

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Praxe v oboru minimálně 3 roky
  • Komunikační předpoklady
  • Uživatelkou úroveň práce na PC (MS Office)
  • Flexibilitu, spolehlivost, odpovědnost a samostatnost
  • Znalost účetnictví a daňové problematiky (výhodou pro oblast příspěvkových organizací)
  • AJ nebo NJ výhodou
  • Řidičský průkaz skup. ,,B“

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok (možnost prodloužení až na dobu neurčitou)
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 100,-
  • Příspěvek z FKSP - roční čerpání na různé potřeby dle směrnice částku v rozmezí 6 000 – 10 000 Kč (očkování, vitamíny, rodinná nebo individuální rekreace, plavání, fitness apod.)
  • Nástup možný od 11/2021 nebo později po vzájemné dohodě
  • Místo výkonu práce: Tlumačov

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Zlín
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na dovolenou, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..