předvýběr.cz

F&B manager

Zveřejněno 30.05.2022

Pro našeho klienta, síť hotelů po celé České republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici F&B manager.

Náplň práce:

  • Cenová tvorba v rámci F&B oddělení, podílí se na tvorbě rozpočtů, kontroluje food cost
  • Dohlíží na dodržování kvality poskytovaného servisu a jeho neustálé vylepšování
  • Leadership týmu zaměstnanců hotelové restaurace a baru
  • Podporuje rozvoj a trénink dovedností svého týmu
  • Úzce spolupracuje s šéfkuchařem na tvorbě jídelního lístku a na přípravě gastronomických akcí
  • Zajišťuje provozní chod hotelu během nepřítomnosti ředitele

Požadujeme:

  • Zejména pozitivního člověka, který se bude chtít neustále učit a zdokonalovat
  • Praxe je na této pozici nutná. Budete mít na starosti tým baru, restaurace a dále úzce spolupracujete s kuchyní i skladem
  • Zkušenosti z F&B a ideálně hotelového prostředí
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, znalost němčiny je velikou výhodou
  • Základem je také příjemné vystupování a schopnost zachovat klidnou hlavu při náročnějších situacích
  • Součástí je i práce na PC /Word, Excel a hotelové systémy/

Nabízíme:

  • Budete pracovat ve 4hvězdičkovém hotelu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Cafeteria systém
  • Skipasy na přilehlé sjezdovky zdarma
  • Věrnostní odměny, příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravování na hotelu zdarma (snídaně, obědy, večeře)
  • Možnost ušetřit za nájem a ubytování u nás za 1.500 Kč měsíčně
  • Nově vybavené fitness centrum přímo v hotelu
  • Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilovačky
  • Při úspěšném absolvování zkušební doby nabízíme náborovou odměnu ve výši 20.000,- Kč
  • Místo výkonu práce: Špindlerův Mlýn

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Trutnov
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..