předvýběr.cz

Front Office Manager

Zveřejněno 15.02.2022

Pro našeho klienta, společnost, která vytváří stabilní a zdravé zázemí v oblasti právního poradenství, marketingových strategií, účetnictví, IT technologiích, ale i v personalistice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Front Office Manager.

Náplň práce:

  • vedení týmu, předávání zpětných vazeb na jeho činnost a aktivní spolupráce na zlepšování výsledků
  • kontrola a dosledování úkolů jednotlivých členů týmu
  • zavádění a optimalizace nových procesů
  • řešení nenadálých situací na Front Office
  • pravidelný reporting aktivit vedení
  • starost o příchozí návštěvníky firmy
  • asistence vedení společnosti a starost o něj
  • starost o firemní prostory
  • starost o kancelářské potřeby
  • vedení týmu Front Office (recepce, asistenti Front Office)
  • úvodní a průběžné školení členů týmu
  • práce s hotovostí, přiřazenou platební kartou a firemní pokladnou
  • řízení automobilu na krátkých služebních cestách
  • vás popsaná náplň práce zaujala a bavila by vás
  • jste samostatný/á, pečlivý/á a umíte převzít zodpovědnost za svou práci i práci týmu
  • máte milé a reprezentativní vystupování s velmi dobrými komunikačními schopnostmi
  • zvládnete dosledovat úkony v týmu
  • máte předchozí zkušenost s obdobnou pozicí
  • zodpovědnosti za správu firemních prostor, stejně jako péče o návštěvníky firmy, či jejího vedení

Požadujeme:

  • samostatně ovládat počítač a umět pracovat v Google prostředí: e-mail, disk, textové dokumenty a tabulky, kalendář, formuláře, prezentace
  • být flexibilní a odolný/á vůči stresu
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:

  • přátelský tým lidí, v němž se vzájemně podporujeme
  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů
  • možnost pracovního i osobního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusy
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí
  • stravenky, teambuildingy, kartu Multisport, 5 týdnů dovolené
  • možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti
  • místo výkonu práce Brno – Dolní Heršpice.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..