předvýběr.cz

Grafik s přesahem do marketingu

Zveřejněno 19.05.2022

Pro našeho klienta, českou společnost působící v oblasti prodeje elektroniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Grafik s přesahem do marketingu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Tvorba a vylepšování obsahu webových stránek
  • Tvorba on-line bannerů
  • Kompletní grafická tvorba ve vektorech i drobné grafické úpravy pomocí šablon (on-line grafika, propagační a obalové materiály atd.)
  • Úzká spolupráce s marketingovými odděleními obchodních partnerů
  • Správa a tvorba B2B i B2C newsletterů v Mailerlite
  • V případě zkušeností/znalostí i podíl na nastavování a správě on-line marketingu

POŽADUJEME:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost baliku ADOBE (Illustrator, Photoshop, Indensign příp. Acrobat apod.)
  • Zkušenost z práce s fotografií (focení, úprava fotografií)
  • Zkušenost s tvorbou propag. materiálů (katalogy, tiskoviny) i online grafiky (web bannery apod.)
  • Vysokou míru kreativity
  • Velký zájem o obor marketingu a grafiky marketingových materiálů
  • Výbornou znalost češtiny slovem i písmem
  • Znalost práce v prostředí Microsoft 365 a s Excelem
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Výhodou:
    Zkušenost s tvorbou obalů
    Zkušenost s administrací online marketingu (nastavování on-line reklamy, PPC, soc. sítě apod.)
    Znalost Google Ads, Sklik.cz, Business Manager, marketingu na sociálních sítích a emailingu
    Zkušenost s e-commerce – výhodou
    Schopnost efektivní organizace vlastní práce

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP ve stabilní společnosti s 25 – letou tradicí na trhu
  • Platové ohodnoceni dle zkušeností a znalostí
  • Notebook, mobil
  • Pohodové pracovní prostředí menší firmy
  • Různorodé a samostatné projekty
  • Prostor pro osobní realizaci
  • Zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky
  • Sleva na firemní produkty
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Blučina

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-venkov
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..