předvýběr.cz

HW / servisní technik

Zveřejněno 04.07.2022

Pro našeho klienta, obchodně – technologickou společnost, která patří k leaderům na trhu jako dodavatel pokladních, vážících systémů a prodejního vybavení, měrné techniky v oblasti PHM a informačních systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici HW / servisní technik.

Náplň práce:

  • příprava zakázek pro jejich instalaci a servis
  • diagnostika závad a servis u zákazníků
  • instalace zařízení na čerpacích stanicích i vozidlech, nebo strojů a technologií do výrobních závodů potravinářského průmyslu a následný servis
  • zaškolování zákazníků na obsluhu zařízení
  • vzdálený support zařízení (komunikace se zákazníky)
  • školení servisních partnerů
  • instalace a servisy po ČR, Slovensku a střední Evropě

Co očekáváme:

  • SŠ / SOU technického směru se zaměřením na elektro (výhodou autoelektrikář pro technologie FuelOmat a nebo elektronik/elektromechanik pro průmyslové technologie), doklad o dosaženém vzdělání nutno doložit / ukázat při pohovoru – bez tohoto vzdělání není možné tuto pozici vykonávat
  • absolvent vítán – výhoda praxe v oblasti elektro, slaboproudu apod.
  • nutná zkouška z Vyhlášky 50/78Sb. §6, minimálně §5, nebo vzdělání a předpoklady tuto zkoušku vykonat
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • vlastní ŘP sk. B, aktivní řidič, platný ŘP , trestní bezúhonnost, zdravotní stav vyhovující pro výkon této pozice
  • znalost práce na PC (MS Windows, Office, IT znalostí sítí nebo SQL výhodou)
  • manuální zručnost
  • dobré diagnostické schopnosti v elektrotechnice
  • schopnost učit se novým věcem
  • samostatnost
  • časová flexibilita / loajalita
  • aktivní přístup, organizační schopnosti, stresová odolnost
  • schopnost důsledné a samostatné práce, spolehlivost
  • profesionální vystupování, komunikační dovednosti
  • týmové myšlení
  • bydliště: Praha a okolí

Co nabízíme:

  • zajímavou a rozmanitou práci v dynamické a stabilní společnosti na Praze 10
  • práce s nejmodernější technologií na trhu
  • práci na HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • podíl na rozvoji firmy i samotné technologie
  • zahraniční školení / zahraniční služební cesty – dle typu specializace v rámci firmy
  • možnost karierního růstu
  • velmi přátelský firemní kolektiv
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební vozidlo
  • služební NTB, mobilní telefon, stravenkový paušál, flexipassy nebo multisport karta, kurz AJ a další
  • nástup IHNED
  • místo výkonu práce Praha - Vršovice

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..