předvýběr.cz

IT Process Designer/Analyst

Zveřejněno 15.02.2022

Pro našeho klienta, dceřinou společnost rakouské firmy, která je významnou výrobní a obchodní společností v oblasti vodárenství, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Process Designer/Analyst.

Náplň práce:

  • Hlavním úkolem je příprava, implementace a správa podnikového informačního systému SAP společnosti
  • Vypracování manuálu procesů / katalogu požadavků / modelace firemních procesů
  • Vypracování technické dokumentace (specifikace softwarového programu / dokumentace pro uživatele)

Požadavky:

  • VŠ vzdělání se zaměřením na IT
  • Znalost podnikových procesů (obzvlášť v logistice)
  • Znalost firemních softwarových systémů (ERP systémů obecně, webových aplikací, e-shopů, B2B portálů)
  • Znalost integračních systémů (IDOC, RFC, SOAP)
  • Znalost SAP (SD, MM)
  • Znalost programování (ABAP, Java, SQL Scripts apod.)
  • NJ/AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem) pro komunikaci po mailu, tel., pro osobní jednání s IT oddělením v Rakousku a vedením
  • ŘP sk. B – občasné pracovní cesty do Rakouska, nepravidelné cesty po Praze
  • Zkušenosti ze spolupráce při zavádění podnikového informačního systému (především v prostředí prodej-expedice- distribuce)
  • Zkušenost s převáděním již fungujícího internetového obchodu do nového systému
  • Praxe v oboru a na obdobné pozici ve výrobní nebo obchodní společnosti (alespoň při studiu na vysoké škole) je nutná

Nabídka:

  • Práce na HPP, smlouva na dobu neurčitou (40 hodin týdně)
  • Pozice vhodná i pro čerstvého absolventa vysoké školy s praxí v oboru při studiu
  • Podřazenost přímo jednateli společnosti
  • Fixní mzda + roční prémie až ve výši dvou měsíčních mezd v závislosti na plnění cílů
  • Pracovní doba: pondělí až čtvrtek 6:30 – 15:30, pátek 6:30 – 12:30
  • Služební mobil, notebook
  • Jazykové vzdělávání přímo na pracovišti
  • Možnost dalších odborných školení
  • Pět týdnů dovolené
  • Příspěvky na dovolenou, kulturu a sport
  • Zájem o neustále vzdělávání a zdokonalování v profesi
  • Komunikativnost
  • Zájem o spolupráci v mezinárodním týmu, týmový hráč
  • Ochota nést odpovědnost za řízení budoucích projektů
  • Místo výkonu práce: Jesenice
  • Nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha-západ
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..