předvýběr.cz

IT Specialista (MS SQL, Pascal, .NET)

Zveřejněno 10.05.2022

Pro našeho klienta, společnost, výrobce čistých chemikálií pro farmaceutický a potravinářský průmysl s výrobním závodem v Bruntále, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT Specialista.

Náplň práce:

  • správce ERP K2, MES Pharis
  • administrace Lotus Domino
  • spolupráce na projektech společnosti

Požadujeme:

  • min SŠ vzdělání s praxí v programování alespoň 5 let
  • MS SQL – nutné znalosti na pokročilé úrovni (instalace, nastavování, programování uložených procedur)
  • programování v jazycích Pascal, .NET podmínkou.
  • K2 – zkušenosti se systémem na úrovni programování scriptů, tiskových sestav a nastavení velkou výhodou
  • znalost Lotus Domino, Lotus Notes 10 výhodou
  • zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, týmová práce
  • analytické schopnosti, logické myšlení
  • AJ výhodou

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, týdenní pracovní doba 37,5 hod, zkušební doba 3 měsíce
  • nástupní mzdu od 40 000 Kč zahrnující pravidelnou 8% měsíční odměnu (v závislosti na praxi, kvalifikaci a zkušenostech)
  • možnost profesního růstu
  • firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jiné
  • nástup je dle dohody
  • místo výkonu práce : sídlo společnosti , Bruntál

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Bruntál
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..