předvýběr.cz

JUNIOR OBCHODNÍK pro platformu Bim.Point

Zveřejněno 23.08.2022

Pro našeho klienta, ryze českou společnost, zabývající se rozvojem BIM technologií ve stavebnictví, která od roku 2015 přináší na trh vlastní softwarové řešení, platformu Bim.Point, která umožňuje nejen vytvořit digitální dvojče každé budovy, ale také ukládat a spravovat veškerá související data, hledáme vhodného kandidáta na pozici JUNIOR OBCHODNÍK pro platformu Bim.Point.

Náplň práce:

  • Prezentovat platformu Bim.Point zákazníkům, kteří o ni již projevili zájem
  • Zjišťovat potřeby a možnosti zákazníka, „šít mu nabídku na míru"
  • Pečovat o stávající klienty, udržovat vztahy a rozvíjet obchodní spolupráci
  • Vyhledávat a oslovovat nové zákazníky, účastnit se odborných konferencí a veletrhů
  • Samostatně sjednávat rozsah a podmínky spolupráce
  • Monitorovat trh, trendy a konkurenci, navrhovat prodejní strategii a vytvářet business plány

Požadujeme:

  • Kolegu, zapáleného pro obchod a vyjednávání, orientovaného na výsledek
  • Parťáka, který se nebojí oslovit nové klienty a zároveň bude pečovat o ty stávající
  • Obchodníka, který bude klientovi partnerem, zjistí jeho potřeby a připraví nabídku na míru
  • Nadšence do inovací, který bude požadavky klienta efektivně komunikovat internímu (marketingovému a vývojářskému) týmu
  • Osobnost s kultivovaným projevem a profesionalitou, důvěryhodnou pro všechny naše obchodí partnery, včetně státních institucí a veřejného sektoru
  • Absolventa/ku VŠ ekonomického nebo technického směru, ideálně se zaměřením na obchod, min. komunikativní znalostí Aj a ŘP skup. B

Nabízíme:

  • Možnost seberealizace
  • Příležitost naučit se jednat s klienty a stát se úspěšným obchodníkem
  • Otevření světa BIM, získání know-how v tomto rychle se rozvíjejícím oboru
  • Skutečnou možnost věci ovlivňovat, realizovat své nápady a odborně růst
  • Telefon, notebook, po ZD firemní auto
  • Přátelské a inspirativní prostředí
  • Firemní benefity
  • Zajímavé mzdové ohodnocení, jehož výši můžete díky transparentnímu proviznímu systému ovlivnit
  • Lokalita pracoviště Praha 2

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Bakalářské

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..