předvýběr.cz

Konstruktér/ka hydraulických lisů

Zveřejněno 04.03.2022

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost, která vyrábí a dodává na český trh hydraulické lisy, hledáme vhodného uchazeče na pozici Konstruktér/ka hydraulických lisů.

Náplň práce:

  • návrh a vytváření 3D modelů a finálních sestav
  • tvorba a aktualizace výkresové dokumentace
  • spolupráce při tvorbě výrobní dokumentace s konstrukčním oddělením mateřské společnosti v Německu
  • inovace a optimalizace výrobních řešení ve spolupráci s technology a oddělením výroby

POŽADUJEME:

  • SŠ či VŠ strojírenského zaměření
  • znalost konstruování v 3D CAD, ideálně Creo Parametric
  • zkušenosti s tvorbou výkresové dokumentace a kusovníků
  • základní znalost NJ nebo AJ (minimálně písemnou formou)
  • praxi v oblasti konstrukce nebo příbuzném oboru
  • týmového ducha, pečlivý a zodpovědný přístup k pracovním povinnostem

NABÍZÍME:

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • motivující systém odměn
  • příspěvek na stravování
  • benefitní Cafeterii
  • zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost profesního růstu
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • technické vybavení
  • práci v mladém kolektivu
  • moderní pracovní prostředí
  • práci na plný úvazek
  • místo výkonu práce: Brno – Slatina

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie/13. plat, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..