předvýběr.cz

Koordinátor kvality (Quality coordinator)

Zveřejněno 15.12.2021

Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející společnosti zabývající se výrobou zdravých potravin a veganských produktů, působící na trzích střední a západní Evropy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Koordinátor kvality.

Filozofie společnosti je založena na vývoji moderních produktů a technologií, ale především na vývoji, nasazení a investicích do zaměstnanců.

Náplň práce:

  • Tvorba interních směrnic, norem systému kvality a zajišťovat jejich dodržování
  • Vedení HACCP týmu, komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Zodpovědnost za řízení reklamací, analýzy trendů, neshod a nápravných opatření, dokumentaci IFS, HACCP, BIO, metrologii, DDD
  • Odpovědnost za zajišťování laboratorních rozborů, vyhodnocování výsledků, provádění nápravných opatření
  • Vykonávání interních auditů, zpracování a vytváření akčních plánů z auditů
  • Aktualizování a vytváření produktové specifikace
  • Kontrola specifikací vstupních surovin a obalových materiálů pro výrobu potravinářských produktů
  • Zajišťování školení v oblasti kvality a školení systému kvality napříč podnikem
  • Zastupování společnosti při úředních kontrolách a externích auditech

Požadavky:

  • Vzdělání – min. SŠ v oboru potravinářství, VOŠ/VŠ v oboru technologie potravin – výhodou
  • Praktické znalosti problematiky složení potravin, řízení výroby a kvality, znalost standardů kvality (HACCP, IFS, certifikace BIO) a příslušné právní předpisy
  • Profesní zkušenosti - min. 2 roky zkušeností s prací v potravinářství v oddělení kvality
  • Komunikační znalost angličtiny – komunikace s kolegy a vedením (slovem i písmem)
  • Znalost polštiny – výhodou
  • Schopnost práce v týmu, inovativní myšlení, analytické schopnosti, ochotu učit se a rozvíjet se, smysl pro detail, pečlivost, zodpovědnost, velmi dobrou organizaci práce
  • Řidičský průkaz, skupina B

Nabízíme:

  • Práci na HPP (smlouva na dobu neurčitou) v rostoucí společnosti v mezinárodním týmu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Notebook a mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Možnost kariérního růstu
  • Samostatnou organizaci práce
  • Širokou náplň práce
  • Možnost homeoffice v případě potřeby (dle domluvy)
  • Pracoviště: Lipník nad Bečvou
  • Možnost nástupu: Ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Přerov
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..