předvýběr.cz

Marketingový manažer

Zveřejněno 06.09.2021

Pro našeho klienta, nanotechnologickou společnost, která zabezpečuje doklady, bankovky a dokumenty, hledáme šikovného člověka do marketingu na pozici Marketingový manažer.

Náplň práce

  • Příprava strategie marketingu a PR v rámci firmy
  • Zodpovědnost a vedení profilů sociálních médií firmy, rozvoj osobních profilů členů týmu
  • Příprava tiskových podkladů a textů pro výrobu katalogů, brožur a letáků
  • Direct – marketing, příprava newsletterů a pravidelné komunikace s kontakty v databázi
  • Komunikace s marketingovými dodavateli
  • Komunikace s médii
  • Správa rozpočtu oddělení
  • Příprava na konference
  • Správa webových stránek
  • Monitoring médií, správa fotografií, příprava videí
  • Návrhy a výroby merchandisingového zboží
  • Reprezentace organizace a vedení společnost při jednáních s příslušným subjekty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka (plynně slovem i písmem)
  • Praxi v oboru marketingu
  • Pokročilou znalost MS Office (vzorce, funkce apod.), Internet Explorer,
  • Znalost nástroje direct marketingu a CRM výhodou, nástroje grafiky výhodou
  • Znalost marketingu a PR
  • Zkušenosti s vedením projektů, manažerské schopnosti
  • Výborné vyjadřovací schopnosti
  • Výborné organizační a prezentační schopnosti
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • Zajímavou práci na HPP (plný úvazek) v rychle se rozvíjející společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práci vhodnou i pro juniory
  • Občasnou práce z domova
  • Dotované stravování, firemní akce
  • Jazykové kurzy, odborná školení
  • Notebook, mobilní telefon
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Řež u Prahy, Husinec

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Typ pracovního poměru:
Benefity:
Požadované vzdělání:

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..