předvýběr.cz

Mechanik zemědělských strojů – Havlíčkův Brod

Zveřejněno 28.02.2022

Pro našeho klienta, společnost, zabývající se prodejem a servisem zemědělské techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mechanik zemědělských strojů – Havlíčkův Brod. Hledáme jak zkušené kandidáty, tak čerstvé absolventy.

Náplň práce:

  • Servis a opravy zemědělský strojů v dílně i u zákazníků
  • Příprava nových strojů k prodeji
  • Záruční i pozáruční servis

Požadavky:

  • SOU/SŠ - obor opravář zemědělských strojů, automechanik nebo příbuzné obory
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Zručnost, zájem o práci a chuť rozvíjet se ve svém oboru
  • Ochota cestovat za zákazníky

Výhodou:

  • Znalost problematiky oprav zemědělských nebo jiných strojů
  • Řidičské oprávnění skupiny T

Nabídka:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení, kvartální bonus, pohotovostní příplatek
  • Stravenkový paušál nebo příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Mobilní telefon
  • Flexibilní pracovní dobu, občerstvení na pracovišti
  • Důkladné zaučení a kvalitní zázemí na pobočce ve Starém Jičíně
  • Oblast působení: Ždár, Havlíčkův Brod, Svitavy, Pelhřimov

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Havlíčkův Brod
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..