předvýběr.cz

.NET Programátor - Identifikační systémy - Automotive

Zveřejněno 01.03.2022

Pro našeho klienta, společnost, která je předním evropským dodavatelem jedinečných inovativních řešení v oblasti identifikace a lokalizace, hledáme vhodného kandidáta na pozici .NET Programátor.

Náplň práce:

  • Vývoj identifikačních systémů zaměřených na evidenci docházky a řízení přístupu
  • Programování v jazyce .NET 6/C#
  • Analýza a návrh SW řešení
  • Týmová spolupráce
  • Sledování nových technologií a trendů

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ nebo SŠ technického směru
  • Analytické myšlení
  • Znalost .NET/C#
  • Základy SQL
  • Základy HTML/CSS
  • Anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace

Výhodou:

  • Znalost Blazor server side
  • Schopnost používat systém správy verzí Git

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci na perspektivní pozici
  • Práci s nejnovějšími technologiemi v přední firmě zabývající se identifikačními systémy a řešeními pro automobilový průmysl
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zázemí přátelského a vysoce odborného kolektivu
  • Řadu benefitů: pružná pracovní doba, práce z domova, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, notebook, penzijní připojištění
  • Možnost trvalého vzdělávání a osobního růstu
  • Snadnou dostupnost pracoviště v Praze (metro B, autobusové nádraží Na Knížecí, vlakové Smíchovské nádraží, cyklostezka přes Železniční most, parkoviště pro kola a mopedy)
  • Účast v soutěži Do práce na kole
  • Možnost pracoviště v Pardubicích
  • Možnost trávení přestávek na firemní zahradě
  • Možnost uplatnění vlastní kreativity
  • Lokalita: Praha 5

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..