předvýběr.cz

NetSuite Administrátor

Zveřejněno 21.06.2022

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá konzultantstvím cloudových systémů hledáme vhodné kandidáty na pozici NetSuite Administrátor.

Na pozici NetSuite Administrátora se seznámíte s ERP systémem NetSuite a po půl roce si vyberete, zda chcete pracovat jako funkční nebo technický konzultant. Očekáváme, že prvních šest měsíců si vyzkoušíte různé úkoly jedné nebo druhé z rolí a až časem si vyberete specializaci. Je to něco, co Vám přijde jako správná výzva? Pokud ano, tak se budeme těšit na Vašé CV a případné setkání!

Náplň práce:

Funkční i techničtí konzultanti komunikují s našimi zákazníky relativně často. Je totiž potřeba nejen zkonzultovat jejich požadavek, ale také s nimi otestovat, případně odprezentovat výsledek. NetSuite nabízí standardní procesy, které typicky nastavuje funkční konzultant. Zároveň je i odpovědný za migraci dat. Ve chvíli, kdy zákazník vnese požadavek, který není možné splnit v rámci standardních procesů, nastupuje na řadu technický konzultant. Ten díky své znalosti JavaScriptu vytvoří řešení.

  • Konfigurovat a implementovat NetSuite businessové procesy, customizace a integrace
  • Denně komunikovat s kolegy a zákazníky
  • Shromažďování požadavků od zákazníků
  • Development and delivery NetSuite customizací a integrací (bude záležet na tvé znalosti JavaScriptu)
  • Walkthroughs/dema pro zákazníky

Požadujeme:

  • Rychle se zorientovat v novém týmu a společnosti
  • Ideálně mít zkušenost z IT/business prostředí a alespoň uživatelskou znalost ERP/WMS/CRM
  • Necouvnout před výzvou
  • Pokročilá znalost angličtiny
  • Výhodou je znalost jakéhokoliv dalšího cizího jazyka – zvláště: francouzština, němčina, španělština, nizozemština, švédština, arabština

A] Cesta funkčního konzultanta

  • Alespoň základní znalost z oblasti financí a účetnictví
  • Zaškolení v systému NetSuite
  • Základní povědomí o algoritmech v programování bude přínosem
  • Asistence s tvorbou technické dokumentace
  • Asistence s implementací modulů a nastavováním NetSuite pro koncové zákazníky
  • Pomoc s řešením ad-hoc požadavků od zákazníků

B] Cesta technického konzultanta

  • Alespoň základní znalost JavaScriptu
  • Pomáhat týmu s psaním scriptů a dalších řešeních
  • Výhodou je znalost některého z dalších programovacích jazyků (např. .NET, PHP, HTML)
  • Zaškolení v SuiteScript frameworku a NetSuite systémů

Nabízíme:

  • Osobní a kariérní rozvoj v dynamicky rostoucí společnosti
  • Neomezený home-office
  • Ambiciózní a profesionální tým, který má rád i zábavu
  • Teambuilding (např. večeře a workations)
  • Práce s expert z IT oboru s možností růstu různým směrem
  • Multisport karta
  • Superior workplace: Rádi řekneme více! :)
  • Moderní kanceláře v Spielberk Office Centru v Brně
  • Také je možné pracovat z co-workingového prostoru v Olomouci nebo z jakékoliv Regus/IGN co-workingové sítě napříč Evropou

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..