předvýběr.cz

Obchodní konzultant/Telesales v HR agentuře - VŠ brigáda

Zveřejněno 22.07.2022

Ahoj,

jsme ryze česká personální společnost a na trhu působíme již 14 rokem. Momentálně hledáme nového parťáka/parťačku, která posílí náš obchodní tým!

Hledáme člověka, který chce pracovat (práce máme dost!) a baví ho komunikovat s lidmi. Pokud nemáš zkušenosti v oblasti obchodu ani personalistiky, nevadí – vše potřebné tě naučíme! Důležité je, aby si se v těchto oborech chtěl/a zdokonalovat

Jaká by byla tvoje náplň práce?

Našim klientům pomáháme najít ty nejlepší kandidáty na trhu a obsazovat pozice napříč celým trhem. Tvoje práce by spočívala především v podpoře našeho obchodního teamu, tedy v aktivním hledání potenciálních firem, kterým by naše služba pomohla při hledání nových zaměstnanců. Tudíž by si tyto klienty vyhledával/a na pracovních portálech, případně v naší interní databázi. Následně by si tyto klienty oslovil/a a zjistil/a, zda by ocenili pomoc v náborových aktivitách, případně domluvil/a obchodní schůzku našim obchodním zástupcům. S tím je samozřejmě spojená práce na počítači, administrativa a také následná péče o jednotlivé společnosti, zjišťování jejich potřeb, práce s Outlookem a interním systémem.

Co od tebe očekáváme?

  • Student VŠ nejlépe HR, nebo ekonomického směru
  • Nejdůležitější je pro nás zájem o obchod a touha se nadále v tomto oboru zdokonalovat
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího, dobrá jazyková vybavenost a příjemné vystupování
  • Schopnost argumentace, tah na branku
  • Práce na PC – Outlook, Word, interní systém
  • Přátelská povaha – ve firmě si všichni tykáme a oceníme přátelského člověka, který mezi nás zapadne

Co ti můžeme nabídnout?

  • Práci, která ti dokáže dát důležité skills do života – schopnost obchodního jednání, argumentace a vytrvalosti, které můžeš následně využít jak v pracovním, tak osobním životě
  • Práci, která dává smysl a má své výsledky – pomůžeš najít lidem práci a klientům obsadit hledané pozice
  • Zaškolení od zkušených kolegů je samozřejmostí
  • Práce na DPP, možnost samostatně si plánovat směny
  • Fixní složka mzdy na hodinu + odměny z domluvených schůzek a následných realizovaných obchodů (zaučení kolegové si průměrně na této pozici vydělávají 15 000 – 20 000 Kč měsíčně při cca 20 hodinách týdně)
  • Možnost kariérního postupu – 6 z 10 našich současných obchodních zástupců začínalo právě na této pozici a po dokončení školy přešli na pozici obchodních zástupců
  • Měsíční motivační soutěže
  • Přátelský kolektiv středně velké firmy, firemní akce, které stojí za to (teambuldingy v průběhu roku – bowling, badminton, laser game; a vánoční večírek)
  • Stolní fotbálek a firemní turnaje
  • Kanceláře v centru Prahy (nedaleko Náměstí Míru – výborná dostupnost MHD)

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na zkrácený úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..