předvýběr.cz

Obchodní referentka/nákupčí s NJ

Zveřejněno 21.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti průmyslového zpracování plastů a patří mezi největší výrobce plastových obalů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní referent/ka, nákupčí s NJ.

Náplň práce

  • nákup IML etiket pro výrobu u stávajících dodavatelů
  • komunikace s dodavateli – termíny dodání, ceny nakupovaného materiálu
  • intenzivní spolupráce s kolegy z oddělení výroby, logistiky a prodeje
  • úzká spolupráce s centrálním nákupem skupiny Jokey
  • péče o vybrané zákazníky (komunikace v německém jazyce)

Požadujeme

  • vzdělání min. SŠ s maturitou
  • perfektní znalost německého jazyka slovem i písmem,
  • zároveň pokročilá znalost anglického jazyka
  • zodpovědný přístup k práci
  • důslednost a samostatnost

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Kompletní zaškolení
  • Odměna za plnou docházku 10 000kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Poukazy na masáže/na nákup v potravinách, balíčky pro zaměstnance
  • Místo pracoviště: Nehvizdy

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Typ pracovního poměru:
Benefity:
Požadované vzdělání:

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..