předvýběr.cz

Obchodní zástupce pro zemědělskou techniku

Zveřejněno 15.12.2021

Pro našeho klienta, českou společnost působící více jak čtvrt století na trhu zemědělské techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodního zástupce pro zemědělskou techniku.

Náplň práce:

  • Prezentace a prodej zemědělských strojů
  • Budování dobrého jména společnosti v regionu se zajímavým potencionálem
  • Zodpovědnost za několik okresů – Tachov, Plzeň sever, Cheb, Sokolov a Karlovy Vary
  • Jedná se o dynamickou práci spojenou s odbornými školeními a cestováním

Požadujeme:

  • Vzdělání v technickém oboru je výhodou
  • Obchodní dovednosti na vysoké úrovni
  • Praxi na obchodní pozici s technickým produktem (zemědělská technika je výhodou)
  • Samostatné uvažování při hledání řešení
  • Ochotu učit se novým věcem v oblasti techniky
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Nadstandardní finanční ohodnocení progresivním systémem
  • Služební automobil, po dohodě i pro soukromé účely
  • Přátelský kolektiv rodinné firmy (žádný korporát)
  • Kariérní růst
  • Know-how profesionálního prodejce
  • Kvalitní zázemí špičkového servisního střediska v Mariánských Lázních
  • Místo výkonu práce v regionech Tachov, Plzeň sever, Cheb, Sokolov a Karlovy Vary

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Cheb
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..