předvýběr.cz

Obchodník

Zveřejněno 23.05.2022

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která dodává jazyková řešení společnostem jako jsou například Adidas, Bosh, Student Agency, Deloitte, Valmet, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodníka.

Co Vás čeká?

  • Hledání a prodej jedinečných řešení pro naše zákazníky
  • Cestování po Evropě (a možná i někam dál) v rámci navazování nových obchodních partnerství
  • Rozvíjení portfolia našich zákazníků
  • Nekonečné rozvíjení svých dovedností a znalostí v rámci našich vzdělávacích programů
  • Práce v mladém a dravém týmu

Co od Vás potřebujeme?

  • Milovat obchod a vše s obchodem spojené
  • Efektivně a správně komunikovat, a to i anglicky
  • Užívat si cestování a potkávání nových lidí
  • Schopnost rychle se orientovat a kvalitně zpracovávat i nevyslovené potřeby zákazníků
  • Neustále se vzdělávat v našem rychle se rozvíjejícím oboru
  • Řidičský průkaz

Co za to od nás dostanete?

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti, kde si všechno říkáme na rovinu a táhneme za jeden provaz
  • Možnost podílet se na projektech světových společností, vidět výsledek své práce
  • Pozici s prostorem pro vlastní myšlení a rozvoj
  • Smysluplné vstupní zaškolení a komplexní program vzdělávání
  • 25 dnů dovolené
  • Možnost občasné práce z domova
  • Mzdu 35 000 - 60 000 Kč
  • Lokalita: Praha 4 - Krč

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..