předvýběr.cz

PHP Developer – vývoj interních systémů

Zveřejněno 05.04.2022

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem a údržbou spolehlivého pokladního systému s příslušenstvím včetně platebních terminálů pro obory gastro, obchod, služby i ubytování, hledáme vhodné kandidáty na pozici PHP Developer – vývoj interních systémů.

Náplň práce:

  • Vývoj a údržba interních systémů a aplikací
  • Rozšiřování interních systémů na další trhy
  • Vývoj a údržba zákaznické aplikace

Požadované znalosti:

  • Alespoň 3 roky AKTIVNÍ práce s PHP
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Schopnost komunikace, ochota ptát se
  • Backend: PHP 8.0
  • Databáze: MySQL 5.5 spravovaná přes plesk
  • Fronty: AWS SQS / vlastní fronta přes DB
  • Hlavní framework: Nette 3.1
  • CLI Aplikace: contributte/console s modifikacemi

Znalosti výhodou:

  • Emailový klient: AWS SES
  • Webový server: Nginx spravovaný přes plesk
  • Vzdálená uložiště: FTP Pohoda, AWS S3
  • Loggování: Sentry, Slack, Filesystém – složky shared (sdílené mezi verzemi) a log (pouze pro daný release)
  • Šablonovací systém: Latte
  • Konfigurace: Neon
  • API: Nette modu, JSON RPC api
  • Správce balíčku: Composer
  • CI: Bitbucket Pipelines
  • Nástroje na kontrolu kvality: PHP Linter, Neon Linter, Code sniffer, PHPStan, Nette Tester + Codecept
  • Nástroj pro HTTP requesty: Guzzle 6
  • Správce balíčku: Yarn
  • Bundlovací systém: Webpack
  • Javascript: ES6 + Babel
  • Styly: SCSS + CSS, post-css

Nabízíme:

  • Rozmanitá a zajímavá fulltime práce na IČO nebo HPP
  • Homeoffice, flexibilní pracovní doba
  • Půlroční odměny – až 2 platy navíc
  • Stravenky, zvýhodněné mobilní tarify
  • Kurzy, školení
  • 4 týdny dovolené, 3 sick days
  • Možnost práce na pobočkách Praha, Brno
  • Finanční ohodnocení (rozmezí dle zkušeností): 3500 – 5500 MD
  • Možnosti nástupu: Ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..