předvýběr.cz

PHP Programátor

Zveřejněno 18.04.2022

Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí real-time aplikace pro obchodování na burze, a která získala ocenění Deloitte Technology Fast 50 v kategorii Rising Stars za nejrychleji rostoucí mladou firmu ve střední Evropě, hledáme vhodné kandidáty na pozici PHP Programátor.

Hledáme nového kolegu, který by vyvíjel naše mobilní aplikace. Ideálním kandidátem je programátorský nadšenec, který chce být součástí smysluplného projektu s viditelnými výsledky ve světovém měřítku.

Popis pozice:

  • Full-time
  • Vývoj nových webových aplikací pro obchodníky
  • Vyvoj interních systémů
  • Mikroservisní přístup a použití moderních technologií
  • REST API
  • Aktualizace našich aplikací PHP
  • Denní práce s MySQL, PHP, JS, HTML, CSS, Git, Docker
  • Práce v moderní kanceláři v centru Prahy s možností home office

Požadavky:

  • Jsi motivovaný, samostatný programátor, který ale umí být týmový hráč a chce se posouvat dopředu
  • Zkušenosti s PHP frameworkem Symfony výhodou
  • Znalost MySQL, PHP, JS, HTML, CSS, GIT, REST
  • Bezproblémová komunikace v angličtině – jsme mezinárodní tým
  • Dobré organizační schopnosti, time management, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zajímavá práce, která dává smysl. Tým 110+ motivovaných lidí, kteří tahají za jeden provaz, vzájemně si pomáhají, objevují nové technologie a podílí se na vývoji celého businessu. Neustále jdeme kupředu.
  • Místo pro seberealizaci. Jsme flexibilní, dynamičtí, otevření novým nápadům. Nejsme korporát, každý může ovlivnit projekt a zároveň pracovat na sobě a posouvat se dál
  • Možnost osahat si různé technologie, moderní architekturu
  • Rychle rostoucí, dynamické prostředí, kde se člověk nenudí
  • Potřebné školení ohledně finančních trhů a spojených témat
  • Flexibilita v pracovní době / home office
  • Motivační ohodnocení + časté bonusy za dobré výkony.
  • Friendly atmosféra mladého týmu. Jsme spíš kamarádi než kolegové
  • Firemní pokery, pivka a jiné aktivity
  • Moderní kanceláře v centru Prahy – hned na metru Národní třída

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..