předvýběr.cz

Prodejce serverového hardware

Zveřejněno 10.03.2022

Pro našeho klienta, internetový obchod se serverovým hardwarem, hledáme vhodného kandidáta na pozici Prodejce serverového hardware.

Prodejce se bude aktivně podílet na plnění stanovených obchodních cílů společnosti v oblasti dodávek serverového hardware

Náplň práce:

  • analýza zákaznických požadavků, konzultace řešení
  • zpracování přijatých poptávek, tvoření nabídek a vyřizování objednávek
  • poskytování prodejní podpory a rozvíjení vztahů se zákazníky
  • spolupráce s marketingovým a reklamačním oddělením

Požadujeme:

  • student VŠ v oboru IT, elektro, ekonomie
  • schopnost rychle se učit
  • velmi dobré komunikační dovednosti, spolehlivost, samostatnost i schopnost týmové práce
  • dobrá orientace v IT
  • základní znalost AJ
  • dostupnost min. 10 hodin týdně

Nabízíme:

  • celoroční brigáda
  • motivující platové ohodnocení (prémie podle dosažených výsledků)
  • flexibilní pracovní doba
  • perspektivní práci v české společnosti s dlouholetou tradicí v oboru
  • pracoviště v areálu ČVUT Praha 6

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na zkrácený úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..