předvýběr.cz

PROGRAMÁTOR C#

Zveřejněno 18.04.2022

Pro našeho klienta, strojírenskou firmu, která projektuje, konstruuje, vyrábí a dodává výrobní linky, manipulátory a speciální stroje šité na míru zákazníkům zejména v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici PROGRAMÁTOR C#.

Náplň práce:

  • Vývoj softwaru pro originální a jedinečné stroje a výrobní linky pro automatizaci výroby v automobilovém průmyslu
  • Vývoj softwarového vybavení strojů s použitím nejmodernějších technologií
  • Tvorba aplikací pro vizualizaci a řízení technologických procesů, archivaci dat a generování reportů
  • Práce v tvůrčím prostředí, kdy část projektu budete tvořit v místě firmy, ale budete také cestovat v rámci České republiky, Evropy a občas celého světa

Požadujeme:

  • Vyšší odborné vzdělání elektrotechnického směru, popř. IT
  • Znalost programovacího prostředí C#, .Net
  • Znalost databáze SQL
  • Znalost řízení technologických procesů
  • Samostatnost, zodpovědnost, zájem o vzdělávání se na poli technologických inovací
  • Znalost anglického jazyka v psané a mluvené formě – výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B – výhodou
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • Tvůrčí práci s možností rozvíjení vlastních nápadů v kamarádském prostředí pozitivně naladěných lidí
  • Zajímavou mzdu za vykonanou práci
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Pružnou pracovní dobu s možností občasné práce z domova po zapracování
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook, mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění, vzdělávací kurzy a školení
  • Multisport karta, příspěvek na stravování a dopravu
  • Místo výkonu práce: Nový Bor

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Česká Lípa
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Vyšší odborné

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..