předvýběr.cz

Programátor .NET / C# / SQL

Zveřejněno 13.12.2021

Pro našeho klienta, odvážnou softwarovou společnost v oblasti podnikových informačních systémů řady Money, hledáme vhodné kandidáty na pozici Programátor .NET / C# / SQL.

Náplň práce:

  • Vývoj (zejména databázových) aplikací i celých systémů (v týmu)
  • Analýza, návrh db, návrh app, vývoj, testování včetně implementace
  • Účast na jednáních s klientem

Požadavky:

  • Nutná dobrá znalost vývoje v .NET C# (i absolventsky)
  • Nutná dobrá znalost jazyka SQL (MS SQL výhodou)
  • Zkušenost/znalost návrhu aplikací – samostatný postup u malých projektů
  • Tvůrčí schopnosti a řešení problémů (jak v týmu, tak samostatně)
  • Analytické myšlení
  • Přátelskou a komunikativní povahu
  • Zkušenosti s ERP systémy a podnikovými procesy výhodou
  • Znalost Angular / Ionic výhodu

Nabídka:

  • Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • Zajímavé projekty i v oblasti mobilních technologií
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Přítomnost u celého životního cyklu vývoje
  • Možnost po zapracování řídit vlastní projekty
  • Stabilní zázemí zavedené firmy (již téměř 20let na trhu)
  • Technologické zázemí
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky 110
  • Pololetní odměny
  • Příspěvky na mimopracovní aktivity (sport/kultura/jiné)
  • Příspěvek na mobilní telefon 10tis každé 2 roky
  • Paušál na mobil pod firemní smlouvu
  • Dopolední svačiny (ovoce/zelenina)
  • Pořádání teambuildingů (cca 2-3 do roka)
  • Možnost využít částečného HO
  • Pracovní doba 9-17 s pauzou na oběd
  • Lokalita: Praha - Záběhlice

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..