předvýběr.cz

Programátor webových aplikací – C#.NET

Zveřejněno 30.05.2022

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem ekonomického software pro státní správu a samosprávu hledáme vhodné kandidáty na pozici Programátor webových aplikací – C#/.NET.

Náplň práce:

  • Tvorba webových aplikací (zejména klientská logika)
  • Vývoj nových produktů – ekonomických aplikací pro státní správu a samosprávu
  • Spolupráce při tvorbě technického designu vyvíjených aplikací

Požadujeme:

  • Vzdělání: minimálně SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy s praxí během studia
  • Praxe: (na pozici, nebo v oboru) – ideálně alespoň 1 rok praxe z komerčního vývoje, uchazeč musí být schopen samostatně programovat v jazyce C#.NET, případně mít alespoň 2 roky zkušeností s jazyky Java/C++
  • Jazyky: ČJ, doplňkově AJ na úrovni umožňující získávání informací z anglických zdrojů (stackoverflow, …)
  • Specifikace/dovednosti/charakter:
  • Znalost algoritmizace, IT principů, fungování http protokolu
  • Znalost OOP, dobrá znalost OO jazyka – C#, alternativně Java, C++
  • základní orientace ve webových technologiích (HTML, CSS, JavaScript), rozsáhlejší zkušenosti s Javascriptem jsou výhodou
  • Základní znalost SQL, výhodou je znalost PL-SQL
  • Analytické a logické myšlení
  • Komunikaci s kolegy, samostatnost
  • Ochotu k dalšímu vzdělávání

Nabízíme:

  • HPP
  • Stabilní základní mzdu
  • Dodatečné platové ohodnocení dle dosažených výsledků + podílový systém odměňování
  • Systém firemních bonusů
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Práci v rodinné atmosféře menší firmy
  • Home-office
  • Místo výkonu práce: Znojmo

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Znojmo
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..