předvýběr.cz

Provozní elektrikář/ka

Zveřejněno 28.11.2022

Pro našeho významného klienta, společnost MADETA, zabývající se zpracováním mléka a výrobou mléčných výrobků, hledáme vhodného kandidáta na pozici Provozní elektrikář/ka.

Náplň práce:

  • elektroúdržba výrobního zařízení
  • pravidelná preventivní údržba strojů a zařízení
  • elektroinstalace ve výrobním provozu
  • práce s el. schématy a dokumentací
  • plnění dalších úkolů dle pokynů mistra elektroúdržby

Požadujeme:

  • elektrotechnické vzdělání, vyučení v oboru
  • osvědčení dle § 5 nebo § 6 vyhl. 50/1978
  • praxe v oboru vítána, ale není podmínkou (vhodné i pro absolventy)
  • technické myšlení
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr v jednosměnném pracovním režimu
  • zázemí stabilní české společnosti s více než 110letou tradicí
  • příjemné pracovní prostředí a férový přístup
  • náborový příspěvek ve výši 15 000 korun
  • měsíční a roční motivační odměny
  • příspěvek do cafeterie 12 000 korun ročně
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody (závodní stravování, stravenky, možnost nákupu produktů Madety za výhodné ceny, zvýhodněné mobilní tarify atd.
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: závod Planá nad Lužnicí (Sezimovo Ústí)

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Tábor
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..