předvýběr.cz

Senior analytik portálových řešení

Zveřejněno 28.02.2022

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior analytik portálových řešení, který bude pracovat na špičkovém projektu v České republice s dalšími profesionálními partnery.

Jedná se o velký a zajímavý projekt v oblasti digitalizace municipalit/smartcity, který bude postaven na technologii Liferay 7.2.

V rámci projektu řešení Smartcity budeš pomáhat městům a krajům implementovat chytrá řešení.

Náplň práce:

  • Spolupráce na definice strategie a standardů architektury portálového řešení, její řízení a údržba
  • Odpovědnost za datový model IS v souvislosti s business procesy
  • Definice metodik pro správu dat a kontrola jejich dodržování
  • Odpovědnost za kompatibilitu (interoperabilitu) dat v informačních systémech
  • Odpovědnost za technickou specifikaci řešení
  • Odpovědnost za kompletnost a konzistenci datové architektury / modelů a mapování na základě požadavků z businessu
  • Tvorba a údržba standardní dokumentace

Požadavky:

  • VŠ / SŠ vzdělání, ideálně technického nebo ekonomického směru
  • Praxe v obdobné pracovní pozici, ideálně alespoň 3 roky
  • Komunikační dovednosti – budeš komunikovat s partnery projektu a zákazníkem
  • Schopnost řešit problémy v týmu a umět si vhodně stanovovat priority
  • Orientace v nových technologiích
  • Znalost a zkušenost v používání principů ITIL a TOGAF je výhodou, certifikáty výhodou
  • Pasivní znalost anglického jazyka pro studium podkladů a materiálů v angličtině, aktivní znalost výhodou

Nabídka:

  • Práce pro zajímavou klientelu na zajímavých projektech v oblasti Smartcity
  • Možná velká míra práce z domova
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Práce na projektu LIferay 7.2. – nejpokročilejší platforma pro digitální transformaci
  • Práci v pozitivním a svobodném prostřední
  • Práci v rámci kompetentní dodavatelské struktury špičkových firem v oboru
  • 50 000,- - 90 000,- brutto měsíčně dle úrovně seniority
  • Vzdělávání, certifikace a další osobní rozvoj
  • Spolupráce je nabízena na HPP, v případě zájmu je možné jednat o OSVČ
  • Místo výkonu práce: Praha 1 + HO

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..