předvýběr.cz

Servisní technik kompresorů

Zveřejněno 08.08.2022

Pro našeho klienta, mezinárodní strojírenskou firmu s dlouholetou českou tradicí, zabývající se výrobou turbokompresorů pro hutní, těžební, ropný a chemický průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik kompresorů.

Náplň práce:

  • Montáže a opravy kompresorů a motorů
  • Servisní výjezdy na opravy kompresorů a motorů v ČR a v zahraničí
  • Provádění generálních oprav, oprav pístových, šroubových a odstředivých kompresorů na dílně servisu včetně tlakováni pod vedením stávajících pracovníků
  • Budete spolupracovat s kolegy v servisu a aktivně se účastnit na řešení problémů
  • Důležitou součástí činnosti bude spolupráce při řešení provozních potíží v servisu

Požadujeme:

  • SOU nebo SPŠ, praxe v oboru výhodou (případná možnost i bez praxe)
  • Znalost anglického jazyka (chuť se domluvit a dále se zlepšovat)
  • Uživatelskou znalost Outlook, MS Office
  • Ochotu učit se novým postupům a cestovat
  • Zodpovědnost a schopnost se rozhodovat, odolnost proti zátěži
  • Týmová práce, manuální zručnost, důslednost, časová flexibilita

Nabízíme:

  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Flexibilní pracovní dobu (vše je na domluvě)
  • Skvělý kolektiv lidí, ale především expertů v oboru
  • Benefity jako např. 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravenky, příspěvek na dojíždění, Multisport kartu atd.
  • Komunikaci v anglickém jazyce
  • Příjemné pracovní prostředí ve zcela nové budově v parku P3 Prague D11 Mstětice
  • Firemní svozy z metra Černý Most / vlakové stanice Mstětice
  • Nástup možný ihned, ale případně si na Vás rádi počkáme
  • Práci, která má smysl

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha-východ
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie/13. plat, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..