předvýběr.cz

Servisní technik pro nakladače, manipulátory, bagry

Zveřejněno 23.11.2021

Pro našeho klienta, stabilní a neustále expandující českou společnost, která se již od roku 1992 zaměřuje na prodej a servis stavební, komunální a zemědělské techniky na celém území ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik pro nakladače, manipulátory, bagry.

Náplň práce:

  • servisní činnost na stavebních strojích – bagry, minirýpadla, manipulátory, dampery, nakladače
  • komunikace se zákazníky
  • servisní výjezdy k zákazníků v rámci ČR
  • poradenská činnost pro zákazníky

Požadujeme:

  • znalost čtení hydraul. a elektro schémat, diagnostika
  • zájem o strojní techniku
  • praktické zkušenosti se servisem strojů, min. 3 měsíce
  • uživatelská znalost PC nutná (hardware, software)
  • výborné vystupování a loajální přístup, samostatnost
  • zájem o věc a zápal do techniky, pečlivost, spolehlivost
  • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
  • řidičský průkaz sk. B nutný, C výhodou

Nabízíme:

  • rozmanitou práci v terénu
  • zaměstnanecké výhody
  • zázemí stabilní české společnosti
  • práci v příjemném kolektivu
  • sídlo společnosti: Praha – Dolní Měcholupy

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..