předvýběr.cz

Specialista zpracování dat (marketing and sales support)

Zveřejněno 16.06.2021

Pro našeho klienta, světové hudební vydavatelství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista zpracování dat (marketing and sales support).

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického/ekonomického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti se SAP BusinessObjects a MS Dynamics AX výhodou
  • Numerické myšlení
  • Časová flexibilita
  • Zájem o hudbu, sledování hudebních trendů
  • Pokročilá znalost MS Excel

Náplň práce

  • Příprava a analýza dat pro výkazy a rozbory
  • Údržba a správa databází
  • Spolupráce s marketingovým a sales oddělením
  • Spolupráce na různých IT projektech v rámci nadnárodní společnosti

Nabízíme

  • Dlouhodobou perspektivní spolupráci v nadnárodní společnosti
  • Práce v hudebním businessu
  • Mobil, laptop
  • Flexibilní pracovní doba
  • Malý a přátelský kolektiv
  • Moderní kanceláře na Praze 5 v blízkosti metra Nové Butovice
  • 5 týdnů dovolené

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Typ pracovního poměru:
Benefity:
Požadované vzdělání:

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..