předvýběr.cz

Stavbyvedoucí vodohospodářských staveb

Zveřejněno 24.10.2022

Pro našeho klienta, který provádí stavební práce - úpravny vod, čistírny odpadních vod, liniové stavby, hledáme nového kolegu na pozici Stavbyvedoucí se zaměřením na vodohospodářské stavby.

Vaše náplň práce:

  • Koordinace a řízení stavebních prací (stavby v rámci celé ČR)
  • Kontrola plnění harmonogramů stavebních prací
  • Kontrola dodržování technologických postupů
  • Zodpovědnost za řízení realizace stavby
  • Zajištění plynulosti stavebních činností a dodávek materiálu
  • Koordinace a kontrola subdodavatelů na stavbách
  • Kontrola kvality odvedených prací, BZOP
  • Účast na kontrolních dnech

Očekáváme:

  • SŠ / VŠ vzdělání stavebního směru
  • Prokazatelná praxe na pozici Stavbyvedoucí
  • Praxe v řízení vodohospodářských staveb velkou výhodou
  • Orientace ve stavebních výkresech a projektové dokumentaci
  • Velmi dobré organizační schopnosti a schopnost řídit více staveb najednou (3-4 menší stavby do 6 milionů nebo 1-2 stavby většího rozsahu 30 – 50 milionů)
  • ŘP sk. B a ochota cestovat v rámci ČR
  • Schopnost samostatné práce
  • Dobrá znalost práce na PC

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Odpovědná a zajímavá práce, stavby v rámci celé ČR
  • Možnost odborného a kariérního růstu podporovaný společností
  • Práce na HPP, možnost i OSVČ (dle dohody)
  • Platové ohodnocení 35 000 – 60 000 Kč (dle Vašich zkušeností)
  • Firemní automobil i k soukromým účelům, telefon a notebook
  • Stravné – paušál
  • Flexibilní pracovní doba
  • 22 dní dovolené
  • Sick days
  • Kanceláře v Chrudimi, stavby v rámci celé ČR

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Chrudim
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..