předvýběr.cz

Strážný/recepce

Zveřejněno 27.12.2021

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje komplexní servis v oblasti úklidových a bezpečnostních služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Strážný / recepce.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Bezpečnostní pochůzky ve hlídaném areálu (uzamykání budov)
  • Kontrola vozidel a kamerového systému
  • Evidence a ohlašování návštěv
  • Vydávání klíčů
  • Administrativní činnost

POŽADUJEME:

  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Čistý trestní rejstřík
  • Zodpovědný přístup k zadaným pracovník úkolům
  • Pečlivost a dobré komunikační schopnosti

VELKOU VÝHODOU:

  • Praxi na obdobné pracovní pozici (v oblasti ochrany majetku)
  • Certifikát pro práci v bezpečnostní oblasti (v případě zájmu může zajistit společnost)

NABÍZÍME:

  • Práce je vhodná i pro OZP (s možností docházet do zaměstnání a zajišťovat pochůzky v areálu)
  • Zaměstnání na HPP (doba neurčitá) nebo DPP
  • Možnost dlouhodobé spolupráce u stabilní společnosti
  • Firemní benefity (příspěvek na stravování / rodinou dovolenou, 4 týdny volna a mnoho dalšího)
  • Mzdové ohodnocení: do 31.12.2021 je 107 Kč/hod. (po ukončení zk. doby 115 Kč/hod.) + příplatky dle platného zákona
  • Mzdové ohodnocení od 1.1.2022 bude 114 Kč/hod. a po zkušební době 125 Kč/hod. + příplatky dle platného zákona
  • Lokalita Praha 4

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Stravenky/příspěvek na stravování
Požadované vzdělání:
Základní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..