předvýběr.cz

Team Leader v call centru

Zveřejněno 12.04.2022

Pro našeho klienta, telemarketingovou agenturu zajišťující projekty v oblasti pasivního i aktivního telemarketingu, která patří k významným partnerům největších českých společností, hledáme vhodného kandidáta na pozici Team Leader v call centru.

Náplň práce:

  • Vedení zaškolování nových operátorů
  • Náslechy a hodnocení hovorů – zpětná vazba
  • Školení obchodních dovedností
  • Školení komunikačních dovedností
  • Školení prodeje po telefonu
  • Tréninky, aktivní týmová spolupráce
  • Odpovědnost za výsledek, motivace prodejního týmu

Požadujeme:

  • Praxi v call centru minimálně 1 rok
  • Praxi na projektech Telco a energetiky výhodou
  • Praxi v outbound projektech výhodou
  • MS Office – Word, Excel na uživatelské úrovni
  • Pozitivní myšlení
  • Pečlivost, odpovědnost, svědomitost
  • Komunikační dovednosti
  • Iniciativní přístup, orientaci na výsledek
  • Obchodní dovednosti, týmový hráč

Nabízíme:

  • Práci na HPP – plný úvazek
  • Přátelský kolektiv a zázemí stabilní firmy s několika prosperujícími pobočkami
  • Motivační platové ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • Pracovní doba PO – PÁ – 2 varianty: 7:30 – 16:00/10:00 – 18:15
  • Školení hrazené zaměstnavatelem v sídle pobočky
  • Zaměstnanecké benefity – příspěvek na stravování, příspěvek penzijní připojištění, hmotné odměny, slevy na zboží, produkty i služby atd.
  • Nástup ihned nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Vinařice u Kladna

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje rávo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Kladno
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..