předvýběr.cz

Technik – odbor sportu

Zveřejněno 09.05.2022

Pro našeho klienta, územní samosprávný celek, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Technika do odboru sportu.

Vaše náplň práce:

  • Příprava a zpracování podkladů pro výběrová řízení na opravy a menší investice zajišťované u objektů, které jsou ve správě odboru
  • Zpracování rozpočtů dle platných ceníků stavebních prací pro výběrová řízení zajišťované odborem pro všechny stupně projektové přípravy a realizace staveb

Očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání – stavební směr
  • Orientace v obecně závazných předpisech souvisejících s vykonávanou činností, zejména:

- zákon č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů
- zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
- zákon č. 183/2006 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů

  • Zkušenosti s přípravou a realizaci stavebních oprav a menších investic vč. oceňování stavebních prací výhodou
  • Znalost uživatelské práce na PC – Word, Excel, Powerpoint
  • Velmi dobrá schopnost jednat s lidmi, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti, flexibilita
  • Velmi dobrý ústní a písemný projev
  • Komunikativní znalost některého světového jazyk (angličtina, němčina, ruština nebo francouzština) výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání ve veřejné sféře
  • Platová třída 10 – základní platový tarif od 21.260,- Kč do 31.240,- dle započitatelné praxe + osobní příplatek po 3 měsících
  • Pomoc při zapracování od zkušených kolegů samozřejmostí
  • Možnost trvalého vzdělávání – podpora profesního i osobního rozvoje (vstupní vzdělávání, adaptační příprava a návazná školení, semináře, kurzy)
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 dny indispozičního volna (sick days)
  • Pružná pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Další zaměstnanecké výhody dle Kolektivní smlouvy (např. příspěvek na rekreaci, popř. penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvek na rekreaci dítěte, příspěvek na zdravotní péči, příspěvek na ošatné, odměna dárcům krve, odměna při životním výročí, jazykové kurzy)
  • Kanceláře: Brno – pracoviště v centru Brna (výborná dostupnost MHD)

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Vyšší odborné

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..