předvýběr.cz

Traffic manager vývoje software

Zveřejněno 18.04.2022

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se vývojem e-recruitment softwaru, která pracuje na vylepšování a zefektivnění náboru personálním agenturám, HR společnostem nebo pracovním portálům, zaštiťuje celý jejich náborový proces a nabízí širokou škálu produktů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Traffic manager vývoje software.

Náplň práce:

  • Koordinace projektových změn mezi mateřskou společností v Holandsku a českým teamem vývojářů
  • Sběr dat ohledně různých tasků, změn a bugů v našem e-recruitment systému, určení jejich důležitosti a priorit
  • Distribuování zadání mezi vývojáře dle aktuální potřeby
  • Koordinace a kontrola procesu vývoje

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy a studenty VŠ
  • Pokročilou znalost AJ – schopnost vyřídit telefonát v AJ
  • Obecnou znalost PC SW a HW, operačních systémů Android a Windows
  • Znalost MS Word, Excel, Outlook
  • Více jako zkušenosti z oboru je pro nás důležitý proaktivní přístup a otevřenost
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Pečlivost a schopnost se rychle orientovat

Nabízíme:

  • Mzdu 35 000 – 50 000 Kč
  • Práci na HPP nebo IČO
  • Možnost práce z domova
  • Profesionální a přátelský kolektiv
  • Rostoucí mezinárodní produkt
  • Možnost kariérního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, 5 dnů proplacené nemoci
  • Firemní notebook
  • Možnost nástupu: ihned
  • Kanceláře na Praze 5 – Anděl

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Notebook, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..