předvýběr.cz

Validation Engineer

Zveřejněno 13.12.2021

Pro našeho klienta, společnost, zaměřující se na vývoj, testování a zavádění výroby moderních dopravních prostředků, pohonných agregátů a převodovek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Validation Engineer.

Náplň práce:

  • podpora při vývoji automatizačních nástrojů a skriptů
  • vývoj, správa testů pro testování řídicích jednotek
  • automatizace a analýza testů, reporting výsledků
  • testování komunikace CAN, LIN, Flexray, Ethernet
  • spolupráce s vývojovými centry po celém světě (Evropa, USA, Čína)

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oblasti elektroniky/informatiky/kybernetiky, ale rádi přijmeme i šikovného středoškoláka se zkušenostmi z obdobné pozice
  • znalost NJ a/nebo AJ (gramatiku opravdu neřešíme, ale domluvit se musíte, přímé napojení na zahraniční zákazníky) – znalost obou je výhodou
  • znalost principů OOP programování – ( např. Python, C#, Java, nebo jiný programovací jazyk)
  • komunikační schopnosti - budete v přímém kontaktu se zákazníky ohledně technické specifikace
  • znalost problematiky řídících jednotek automobilů
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota absolvovat zahraniční pracovní cesty - krátkodobé služební cesty
  • ochotu učit se nové věci - technologie, specifikace v oblasti testování řídících jednotek
  • zkušenosti s automatizací testů a tvorbou validační strategie jsou výhodou
  • znalost problematiky testování řídících jednotek a SW v automotive je výhodou
  • znalost komunikačních protokolů (CAN, LIN, Flexray) je výhodou
  • výhodou je znalost testovacích nástrojů a metodiky testování (ISTQB)
  • zkušenost s projektovým vedením zaměstnanců je výhodou

Nabízíme:

  • unikátní know-how, podpořené léty zkušeností
  • kompletní zázemí pro zaškolení
  • flexibilní pracovní dobu (pevné jádro: po - čt 9:30 - 15:00, pá 9.30 - 13:00)
  • 5 týdnů dovolené a vybírání náhradního volna je samozřejmostí
  • rozvoj v mnoha oblastech jak osobnostně, tak profesně
  • osobnostní i profesní růst
  • cafeterie
  • individuální benefitní systém, kde si každý nastaví své benefity na míru ve výši 12.000 Kč/rok (lze využít na penzijní/životní pojištění, dovolenou, ve zdravotnictví, na volnočasové aktivity aj.)
  • místo výkonu práce: Praha 13 – Stodůlky, Plzeň 3

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..