předvýběr.cz

Vedoucí logistiky - BRNO

Zveřejněno 14.06.2022

Pro našeho klienta, společnost FMCG, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí logistiky – BRNO.

Náplň práce:

  • Náročná práce v malém kolektivu, orientovaném na výsledek
  • Jasně definované cíle, ale volnost v rozhodování a hledání způsobů, jak těchto cílů dosáhnout
  • Prostor pro vlastní seberealizaci
  • Zodpovědná práce zaměřená na řízení a zefektivňování procesů
  • Příjem objednávky a její zpracování
  • Vytvoření zakázky a předání externí logistické firmě k vyřízení
  • Zajištění externí přepravy a skladování
  • Optimalizace toků zboží a nákladů na jednotlivé činnosti
  • Komunikace s odběrateli vedoucí k maximální efektivitě
  • Komunikace s externími dodavateli (skladování, přeprava, rozvozy) vedoucí k minimální potřebné nákladovosti při 100% spolehlivosti
  • Plánování
  • Stanovení cílů týmu i jeho členů, jejich vyhodnocování
  • Spolupráce na řízení společnosti, definování strategických cílů

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Zkušenost z práce na podobné pozici, ideálně i v liniové úrovni (Logistik, Market Planner, Supply Planner), optimálně alespoň 3-5 let
  • Znalost problematiky rychloobrátkového zboží
  • Výborná znalost MS Office - především Excell (znalost kontingenční tabulky výhodou)
  • Smysl pro týmovou práci a spravedlivou dělbu práce
  • Pozitivní myšlení a orientaci na plnění cílů
  • Logické myšlení, schopnost rychle se rozhodovat
  • Schopnost dobře vést a motivovat menší tým
  • Samostatnost v rozhodování, umění přijmout zodpovědnost za řešení
  • Znalost AJ (výhodou)

Nabízíme:

  • Zodpovědnou práci s absolutním prostorem pro seberealizaci (nejsme řízeni korporátně)
  • Spravedlivou a progresivní odměnu za odvedený výkon
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Osobní automobil i k osobnímu používání
  • Motivační prostředí
  • Místo výkonu práce - Brno

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..