předvýběr.cz

Vedoucí oddělení Evropských fondů a dotací

Zveřejněno 25.05.2022

Pro našeho klienta, Úřad městské části, hledáme kandidáty na pozici Vedoucí oddělení Evropských fondů a dotací.

Náplň práce:

  • Řízení a kontrola práce zaměstnanců na oddělení Evropských fondů a dotací
  • Komplexní zajištění a agenda Evropských fondů, grantů a nadačních příspěvků
  • Monitoring přípravy otevřených výzev v rámci jednotlivých dotačních programů, spolupráce na přípravě návrhů rozpočtových opatření
  • Zajišťování součinnosti poskytovatelům dotací při kontrolách projektů

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání z ekonomického oboru nebo oboru veřejná správa
  • Občan s trvalým pobytem v České republice
  • Bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům
  • Znalost zákonů 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze a 312/2002 Sb., o úřednících samosprávných celků a o změně některých zákonů
  • Schopnost analytického a strategického myšlení
  • Dobré vyjadřovací schopnosti, prezentační dovednosti
  • Zkušenost s vedením a koordinací pracovního týmu
  • Znalost nástrojů digitální komunikace

Výhodou:

  • Praxe v oboru požadované práce ve státní správě a samosprávě
  • Složená zkouška ZOZ v oblasti finančního hospodaření ÚSC
  • Znalost práce s IS GINIS nebo v obdobných systémech

Nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené + 4 sick days, kartu MultiSport, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky v hodnotě 100,-Kč, příspěvek na sociální výpomoc
  • podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • práci v profesionálním kolektivu v příjemném pracovní prostředí
  • výhodnou polohu pracoviště v centru hlavního města Prahy

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..