předvýběr.cz

Vedoucí příjmu a výdeje zboží s NJ

Zveřejněno 20.06.2022

Pro našeho klienta, zásilkovou a logistickou společnost, která se zabývá zpracováním a distribucí tiskových a propagačních materiálů a rovněž skladováním a distribucí zásilek českých i nadnárodních společností, hledáme nové zaměstnance na pozici Vedoucí příjmu a výdeje zboží s NJ.

Náplň práce:

  • řízení oddělení příjmu a výdeje zboží
  • logistika, plánování transportů
  • vedení evidence a denních výkazů
  • ve spolupráci s referentem a předákem koordinace všech činností oddělení příjmu a výdeje zboží (vykládka, navážení hotové produkce apod.)
  • zodpovědnost za dosahování odpovídajících výkonů a efektivitu vytížení pracovníků
  • pravidelná komunikace s jednotlivými členy týmu (předávání informací, zabezpečení dodržování předpisů, vytváření příznivých pracovních podmínek, zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví)
  • kontrola kvality práce a dodržování pracovních postupů
  • hodnocení výkonů členů týmu, motivace a další rozvoj
  • zpracování analýz a reportů pro vedení společnosti
  • navrhování optimalizačních opatření, podpora zlepšovatelské iniciativy pracovníků
  • denní kontakt s německými zákazníky a kolegy, řešení operativy a speciálních požadavků

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost práce s PC (Microsoft Office)
  • znalosti / zkušenosti z oblasti logistiky nebo výroby
  • dobrá znalost německého jazyka, znalost anglického jazyka výhodou
  • schopnost vést kolektiv cca 25-30 zaměstnanců
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, iniciativní přístup
  • organizační schopnosti, ochota a schopnost spolupracovat
  • dobré komunikační a týmové dovednosti
  • zaměření na výkon, strukturované myšlení
  • odolnost vůči stresu
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr v perspektivní společnosti s možností kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • roční a vánoční odměny
  • věrnostní a jubilejní odměny
  • odborné vzdělávání v rámci dané pozice
  • přátelský kolektiv a příjemné prostředí
  • místo výkonu práce: Plzeň – Křimice

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Plzeň-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..