předvýběr.cz

Vývojář C++ pro 3D aplikace

Zveřejněno 11.05.2022

Pro našeho klienta, společnost zaměřenou na zakázkový vývoj software pro zpracování a vizualizaci 3D obrazových dat, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vývojář C++ pro 3D aplikace.

Náplň práce:

  • Společně s vývojovým týmem navrhovat a rozšiřovat náš SW pro zpracování, vizualizaci a analýzu 3D dat pro medicínu a mikroskopii.
  • Vývoj nových algoritmů a refaktoring existujících kódů pro zpracování a vizualizaci 3D modelů a 3D obrazových dat.
  • Návrh a realizace přívětivého uživatelského rozhraní pro medicinský 3D software.
  • Studium nových technologií a postupů.

Požadujeme:

  • Min. bakalářské vzdělání v IT oboru.
  • Dobrou znalost C++ (STL a zkušenost s novějšími standardy, např. C++17).
  • Zkušenosti s vývojem desktopových nebo mobilních grafických aplikací ze zaměstnání, nebo velmi dobrou studentskou práci, případně vlastní zájmový projekt.
  • Uživatelskou znalost verzovacího systému Git.
  • Logické a analytické myšlení, zájem o techniku, trendy a chuť se stale učit.
  • Schopnost čelit technickým výzvám a hledat pro ně vhodná řešení.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na HPP v menší rostoucí společnosti zabývající se vývojem jedinečných produktů.
  • Plat odpovídající zkušenostem a schopnostem.
  • Finanční prémie podmíněné výsledkem společnosti a každého zaměstnance.
  • Příležitost pro seberealizaci a rozvoj při práci na zajímavých projektech, které opravdu pomáhají lidem.
  • Podporu dalšího vzdělávání hrazeného firmou.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Home office dle domluvy, případně práce na částečný úvazek (4 dny v týdnu).
  • Tým, kde lidé spolu vzájemně komunikují a podporují se.
  • Nekorporátní prostředí, kde se dá mluvit a domluvit.
  • Místo výkonu práce: Brno

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..