předvýběr.cz

Weboví vývojáři a developeři

Zveřejněno 09.05.2022

Naším klientem je společnost vytvářející obsahové platformy, které poskytují informace pro lékaře, lékárníky, sestry a další odborníky a pomohou jim tak zlepšovat poskytovanou zdravotní péči. Pro současné i nadcházející webové projekty stavíme nový vývojový tým, a tak hledáme několik Webových vývojářů a developerů.

Název pozice: Weboví vývojáři a developeři

Náplň práce:

  • Práce na plánovaných strategických projektech.
  • Vývoj a rozvoj nástrojů, které umožní vzdělávání a informování lékařů o aktuálních trendech ve zdravotnictví.
  • Návrh a vývoj interních systémů - CMS, mailingový systém nebo redakční systém
  • Podpora svého profesního růstu ale i růstu kolegů díky agilnímu vývoji a sdílení zkušeností v týmu.
  • Neočekáváme, že by backend vývojář pracoval na frontendu a naopak, ale ani se tomu nebráníme. Vítáme ale přehled a přesah a rádi dáme prostor v čemkoli co ovládáte a bude týmu dávat smysl.

Požadujeme:

Zkušenosti s některými z následujících jazyků a/nebo technologií:

  • PHP 7.3+, Symfony 4+, Twig
  • Doctrine, ElasticSearch, MariaDB, BigQuery, GraphQL
  • HTML 5, CSS, JavaScript (ES6, VUE.js), SASS, node, Yarn
  • PHPUnit, Mockery, REST API, Git, Docker
  • AWS nebo Google Cloud prostředí
  • Jsme otevřeni různým úrovním dovedností a zkušeností, ale preferujeme alespoň nějakou profesní praxi ve webovém vývoji.
  • Zájem o vývoj webových aplikací a o nové technologie
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Důraz na kvalitní a bezpečný kód
  • Analytické myšlení a schopnost zhodnotit rizika
  • Zájem o práci v týmu

Nabízíme:

  • Odměnu 3 000 - 6 000,- Kč za man-day, dle zkušeností a dovedností
  • Podporu certifikovaného Scrum Mastera
  • Možnost práce z domu
  • Notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport kartu
  • Teambuildingové akce: poker, deskové hry
  • Kávu na pracovišti
  • Online poradnu s lékařem zdarma
  • Účet na SkillShare a Seduo pro vzdělávání
  • Kancelář: Praha - Vinohrady (kousek od zastávky metra I.P.Pavlova)

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..