PŘEDVÝBĚR.CZ

Podporujeme nejenom sport

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav

 

Od sezóny 2020/21 jsme generálním partnerem florbalového klubu mistrů Superligy. S velkým nadšením jsme společně prožívali už zisk prvního titulu, partnerem klubu jsme totiž byli už předchozí tři ročníky. Na začátku příběhu byl náš tehdejší konzultant Milan Peterka, který je trenérem gólmanů mladoboleslavského týmu.

www.florbalmb.cz

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav

FC Vysočina Jihlava

 

Pozvánku k oslavám 70 let existence jihlavského prvoligového fotbalového klubu jsme proměnili v partnerství s FC Vysočina.

www.fcvysocina.cz

FC Vysočina Jihlava

Cykloklub Kněžice

 

Podporujeme i lokální sportovní aktivity, už tradičně patříme k hlavním sponzorům závodu Bike Maraton Kněžice. Zdejší cykloklub byl první, s kým jsme navázali dlouhodobé partnerství.

www.cykloknezice.cz

Cykloklub Kněžice

Nadační fond Toník

 

Toníka podporujeme od ledna 2019, kdy zaměstnanci spontánně uspořádali sbírku ve prospěch autistického Péti Jochece a firma částku zdvojnásobila. Základním posláním nadačního fondu je podpora dětí, kterým závažná nemoc jejich či jejich rodičů znemožňuje z finančních důvodů plnohodnotný společenský život, nebo mají zvýšené finanční náklady na zdravotnické pomůcky či léčebné postupy, díky kterým mají větší možnost žít svůj život plnohodnotněji.

www.tonikdetem.cz

Nadační fond Toník

Dobré víly dětem

 

Dobré víly se od roku 2015 věnují dětem z dětských domovů, podporují pěstounské, hostitelské a neúplné rodiny. Dobrovolníci děti navštěvují pravidelně každý týden v jejich domovech, věnují se jim individuálně a dávají jim svůj čas, pozornost a lásku. Pomáhají s doučováním, organizují vzdělávací a zážitkové akce. Osobním a kamarádským přístupem podporují v dětech zájem o osobní rozvoj. Vedou je k získání větší sebedůvěry a tím zvyšují možnost jejich uplatnění po ukončení pobytu v dětském domově.

www.dobrevily.cz

Dobré víly dětem