předvýběr.cz

Advokátní koncipient/ka

Published 26.09.2022

Pro našeho klienta, česko-slovenskou advokátní kancelář Glatzová & Co., s.r.o, hledáme do pražské pobočky nového kolegu/kolegyni na pozici Advokátní koncipient/ka.

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Vaše náplň práce:

  • Zpracování pestré právní agendy (klíčové oblasti: fúze a akvizice, insolvence a restrukturalizace, energetika, bankovnictví, kapitálové trhy, korporátní právo)
  • Tvorba právních dokumentů a analýz
  • Komunikace s klienty
  • Spolupráce na případech s ostatními kolegy napříč kanceláří

Očekáváme:

  • Ukončená právnická fakulta (pokud stále studujete, můžete zkusit pozici právního studenta)
  • Předchozí zkušenosti výhodou, nikoliv podmínkou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničními klienty), německý jazyk výhodou
  • Právnické myšlení, ale i selský rozum
  • Chuť se neustále vzdělávat
  • Samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • Práce v prestižní advokátní kanceláři
  • Možnost pracovat na různých případech a zkusit si tak různé obory práva, díky čemuž budete mít příležitost zjistit, čemu se chcete věnovat nejvíce
  • Zapracování a individuální zpětná vazba od zkušených kolegů samozřejmostí
  • Prostor pro rychlý osobní a kariérní růst
  • Možnost pracovat i pro mezinárodní klientelu
  • Vzdělávání podporované a hrazené společností (jazykové kurzy, pravidelná odborná školení)
  • Plat 35 000 – 70 000 Kč (dle Vašich schopností a zkušeností)
  • Až 25 dní dovolené, sick days, speciální vánoční volno
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Možnost práce na home-office
  • Občerstvení v kancelářích
  • Pravidelné firemní akce (hory, teambuildingy, večeře)
  • Chill-out zóna s fotbálkem
  • Moderní kanceláře v centru Prahy - Staré Město

Position Info

Workplace location:
území Hlavního města Prahy
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Required Education:
Vysokoškolské / univerzitní

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..