předvýběr.cz

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro oblast stlačeného vzduchu

Published 26.09.2022

Pro našeho klienta, německou společnost, která již po více než tři desetiletí vyvíjí, vyrábí a prodává kvalitní, výkonné a velmi efektivní komponenty a systémy pro úpravu stlačeného vzduchu, stlačeného plynu pro kondenzační techniku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodního zástupce pro oblast stlačeného vzduchu na trhu v ČR a SR.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • péče o stávající zákazníky, udržování a rozvíjení obchodních vztahů, zodpovědnost za svěřené portfolio zákazníků
  • aktivní akvizice nových zákazníků, navazování nové spolupráce a celkové rozšíření portfolia zákazníků v určeném regionu
  • analýza zákazníkových potřeb, tvorba cenových nabídek a jejich prezentace
  • podpora zákazníků, řešení problémů, technické a obchodní konzultace
  • odpovědnost za rozvíjení obchodu, plnění očekávané ziskovosti
  • udržování zákaznické databáze
  • spolupráce s obchodními referentkami při řešení objednávek, spolupráce se zahraničními kolegy
  • sledování vývoje v oboru, zvyšování specializace – práce v terénu
  • administrativa v nutné míře
  • účast na školeních a poradách
  • reportování Country Sales Managerovi ČR

POŽADUJEME:

  • ukončené SŠ vzdělání, nejlépe v oblasti strojírenství, elektro
  • prokazatelná praxe min. 2 roky v prodeji technických výrobků koncovým zákazníkům
  • komunikativní znalost anglického jazyka (manuály, ceníky, SW program, školení a komunikace – s mateřskou firmou v angličtině)
  • znalost a praxe v oblasti stlačeného vzduchu velkou výhodou
  • uživatelská znalost MS Office
  • ŘP sk. B, aktivní řidič, ochota často cestovat
  • §6 (a vyšší) vyhlášky 50/78 výhodou
  • obchodní duch, prezentační a komunikační dovednosti
  • samostatný a aktivní přístup, dobré organizační schopnosti, pečlivost
  • ochota učit se novým věcem
  • trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilní německé společnosti
  • příjemné pracovní prostředí, podpora ze strany nadřízeného a týmu
  • motivující finanční ohodnocení – fixní mzda + prémie dle dosažených výsledků
  • zaměstnanecké benefity, tj. stravenky, vzdělávání – interní školení, notebook, automobil + mobilní telefon i k soukromým účelům, 5 týdnů dovolené
  • aktivní využití anglického jazyka
  • prostor pro seberealizaci a získávání zkušeností, možnost profesního růstu
  • práce v terénu i na pobočce v Praze 4, občasný homeoffice možný
  • místo výkonu práce: Praha, střední, severní a západní Čechy

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce.

Position Info

Workplace location:
Hlavní město Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..