předvýběr.cz

Pracovník v pohřebnictví - řidič, manipulant

Published 12.09.2022

Pro našeho klienta, společnost specializující se na pohřební služby, hledáme flexibilního a loajálního kolegu na pozici Pracovník v pohřebnictví - řidič, manipulant pro dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

  • řízení pohřebního vozu
  • údržba, čištění, mytí firemních vozidel
  • držení pohotovostních služeb
  • manipulace a úprava zesnulých
  • převozy zesnulých na pitvu
  • manipulace s rakví
  • vedení pohřbu a komunikace s pozůstalými

Očekáváme:

  • odpovědnost
  • fyzická zdatnost
  • časová flexibilita s motivací osobního rozvoje a dlouhodobého zaměstnání
  • slušné vystupování
  • dojezdová vzdálenost 35 min. od místa pracoviště

Nabízíme:

  • práce v rodinné firmě s více než 25 letou tradicí
  • plat až 45 000,-
  • po zaučení možná smlouva na dobu neurčitou
  • po roce % z obratu Pohřebního ústavu, které se dle odpracovaných let navyšují
  • mobilní telefon
  • příspěvek na dopravu
  • možnost ubytování
  • penzijní připojištění, cafeterie apod.
  • Místo pracoviště: Kostelec nad Labem

Position Info

Workplace location:
Mělník
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Ubytování/příspěvek na ubytování, Kafetérie
Required Education:
Odborné vyučení bez maturity

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..