předvýběr.cz

Právník

Published 03.10.2022

Pro našeho klienta, státní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Právník.

Náplň práce:

  • komplexní výkon právních činností v působnosti státní společnosti, poskytování všeobecných právních služeb a právní ochrany
  • posuzování smluv a dohod a vyhotovování právních stanovisek
  • spolupráce s právním a legislativním odborem a smluvními advokátními kancelářemi
  • příprava návrhů na podání žalob či jiných podání za účelem uplatnění nároku státní společnosti soudní cestou
  • odpovědnost za zveřejňování smluv v registru smluv na MV ČR

Požadujeme:

  • dle zákona – fyzická osoba, která dosáhla 18 let, občan ČR nebo cizí st. občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům
  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu – právní obor
  • orientace v obecných právních předpisech
  • dobré organizační schopnosti, výborné komunikační dovednosti v písemném i mluveném projevu
  • zvýšená odolnost vůči stresu, schopnost řešit konfliktní situace
  • znalost nástrojů digitální komunikace
  • předpoklady k samostatné i týmové práci, přesnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita

Výhodou:

  • praxe v oboru požadované práce ve státní správě a samosprávě
  • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, IS GINIS, CODEXIS)

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu
  • platovou třídu 11 v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb.
  • 5 týdnů dovolené + 4 sick days, kartu MultiSport, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky v hodnotě 100,-Kč, příspěvek na sociální výpomoc
  • možnost přiznání osobního příplatku
  • podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • práci v profesionálním kolektivu v příjemném pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: Praha 5 – Smíchov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Position Info

Workplace location:
Hlavní město Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Required Education:
Vysokoškolské / univerzitní

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..

Similar positions

Právní služby

Asistentka v advokátní kanceláři