předvýběr.cz

Prodejce - CNC stroje a technologie pro dřevoobrábění

Published 29.08.2022

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která působí ve výrobě a odbytu dřevoobráběcích strojů, hledáme kandidáta na pozici Prodejce - CNC stroje a technologie pro dřevoobrábění.

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky
  • Získávání nových zákazníků v kraji Moravskoslezském, Olomouckém, Zlínském, Jihomoravském, Pardubickém a Vysočina
  • Budete nabízet zavedené, v oboru vysoce ceněné značkové produkty

Požadujeme:

  • SŠ s technickým zaměřením, v oboru zpracování dřeva nebo kovů velkou výhodou
  • Vyučení truhláři, či zaškolená obsluha CNC vítáni
  • Praxe v dřevozpracujícím průmyslu nebo podobné technické oblasti výhodou
  • Obchodní zkušenosti výhodou
  • Hovorová znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Profesionální nasazení, vysoká flexibilita a schopnost týmové práce

Nabízíme:

  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Samostatnou a různorodou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Nástup ihned, případně dohodou
  • Kancelář - Olomouc

Position Info

Workplace location:
Olomouc
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..

Similar positions

Prodej a obchod

Obchodní manažer - Morava
Administrátor e-shopu
Úvěrový specialista
Obchodní zástupce – laboratorní vybavení
SPECIALISTA PRO KOMERČNÍ PROJEKTY (obchod, elektro a technologie zábavou)
Obchodní zástupce - strojírenství
Product Development Manager
Vedoucí obchodu
Prodejce/Obchodník – vodo-topo-plyn
Vedoucí prodejny
Referent - disponent obchodního oddělení
Obchodní zástupce - vybavení cukráren, barů a restaurací
Prodejce export
Virtual Sales/Account manager interního prodeje s technickým zaměřením
Obchodně technický zástupce pro prodej olejů a maziv (Morava)
Technická podpora prodeje
Sales support – interiérový design
ESG sales and consultant
Obchodní manažer/Disponent
Projektový manažer – elektroinstalační systémy
Field Service Executive
Product manager
Staň se obchodníkem - PŘÍLEŽITOST!
Produktový manažer pro přístroje
Asistentka e-commerce
Obchodní zástupce pro zahraniční obchod
Obchodní zástupce – Elektrotechnika (vhodné pro ženy i muže) VÝCHODNÍ ČECHY
Ředitel pobočky - prodej stavebních materiálů
Obchodní zástupce – tiskové služby
Skladník/prodejce
Business developer
Obchodní referent
Obchodní zástupce (prodejce zemědělské techniky prémiových značek)
Obchodní manažer
Oblastní vedoucí
PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA !PŘÍLEŽITOST!
Obchodně – technický zástupce – severní Morava
Key Account Manager - elektro
Account Manager pro Packaging
Obchodně technický zástupce - Východní Čechy
Sales representative - Středočeský kraj
Revizor pro maloobchodní pobočky
Obchodně-technický poradce
Technický specialista s obchodním duchem pro Moravu
TRAINEE PROGRAM - Staň se Obchodníkem! - Ostrava
Obchodní zástupce – výživa pro skot
Obchodně-technický vedoucí / projektový manažer
Farmaceut – Lékárník
Asistentka obchodního oddělení
Business Development Manager – interiérové vybavení
Obchodně - technický zástupce - Karlík
Obchodní zástupce – stomatologie – Praha
Obchodní zástupce a poradce pro rozvoj
Sales manager/ka !PŘÍLEŽITOST!
Odborný prodejce / Interiérový designér
Obchodní zástupce pro uzavírání B2B obchodů – akvizice
Vedoucí regionálního prodeje - Moravskoslezský kraj